Dziękuję wszystkim za miłe słowo :)

Jakby ktoś mnie zapytał czym jest Terapia Czaszkowo Krzyżowa, powiedziałabym nie mam pojecia, ale teraz z całym sercem mogę powiedzieć, że to jest ZBAWIENIE i CUDO. Po pierwszej terapii poczułam się jak nigdy dotąd w swoim życiu. CUDOWNIE! Poczułam wyciszenie swoich myśli, emocji i mogłam faktycznie być tu i teraz i zauważać wszystko co się dzieje. To jest taka lekkość, którą tak ciężko uzyskać w naszym maratonie życiowym. Wszystkim polecam którzy chcą coś zmienić i są do tego gotowi. A do tego wszystkiego to jest mile spędzony czas z tak otwartą i pozytywną osobą, od której po prostu chłoniesz tą pozytywną energie i radość życia :) Dziękuję Pani Arniko :)

Natalia

Arnika jest wspanialym masażysta, terapeuta, ale tez osoba. Aura wewnętrznego ciepła i madrości, która ją otacza, sprawia, że pacjent czuje się lepiej już od momentu przekroczenia progu gabinetu. Jej niezmiennie pozytywne nastawienie i pełna uwaga, jaką daje swoim pacjentom pozwala w pełni jej zaufać i poddać się zbawiennemu wpływowi dobranych indywidualnie zabiegów. Cieszę się, że mogę być pod opieką tak świadomej, doświadczonej terapeutki.

Masaż Breussa w wykonaniu Arniki przynosi ogromną ulge, nie tylko w bólu. Cały godzinny zabieg wprowadzi Cię w stan bardzo, bardzo głębokiego relaksu, który pozwoli uwolnić napiecia, ukoić skołatane nerwy i zapomnieć o problemach. Masaż ten regeneruje nasze ciało i psychikę od podstaw, pobudza procesy samoleczenia, dlatego jest korzystny w najróżniejszych dolegliwościach – ciało samo wesprze obszar, który tego najbardziej potrzebuje. Polecam spróbować, choćby dla doświadczenia najgłębszego relaksu w swoim życiu. ?

Katherine

Wspaniała, ciepła osoba, u której czujesz się jak w domu. Za drzwiami gabinetu Arniki czas płynie inaczej, jesteś zaopiekowany od pierwszej sekundy i bardzo szybko przestajesz liczyć wszystkie kolejne ;) Korzystałem z 3 zabiegów i każdy z nich dał mi coś innego. Terapia czaszkowo-krzyżowa odblokowała mi ciało, masaż pleców głowę, a refleksologia twarzy emocje. Każdy z zabiegów był też remedium na stres i codzienną bieganinę. Moim zdaniem warto się na chwilę zatrzymać i dać się „podotykać” Arnice ;) Będę wracał!

Adam

Jeśli czujesz, że potrzebujesz wytchnienia od świata, ludzi, chorób, codziennych obowiązków i zmartwień polecam udać się do Arniki. Możesz zostawić wszystko przed drzwiami i wejść z pełną akceptacją w świat Arniki. Możesz oddać się w Jej ręce i zacząć puszczać wszystko to, co trzyma nas każdego dnia i nie pozwala cieszyć się życiem. Jeśli chcesz dać Sobie coś wyjątkowego, po prostu poddaj się dotykowi i poczuj wreszcie siebie, swoje ciało i swój potencjał. Polecam z całego serca ten cudownie dotykający dotyk. Żałuję tylko jednego, że nie mieszkam w Gdyni i nie mogę doświadczać tych cudowność wtedy kiedy chcę i tego potrzebuję. Dziękuję bardzo i do zobaczenia ♥️

Magda

Do Arniki trafiłem przez przypadek. Szukając na stronach internetowych pomocy na bóle w krzyżu przeczytałem o „masażu kręgosłupa metodą Breussa”. Umówiłem się na wizytę,a dalej było tylko lepiej. Arnika to bardzo miła, sympatyczna oraz niezwykle fachowa , w tym co robi, osoba.Za namową jej nie tylko spróbowałem masaż ale i pozostałych terapii. O bólach w krzyżu już powoli zapominam, a na dodatek lepiej śpię oraz nabrałem nowej energii życiowej. Zmęczenie które mnie prześladowało dawno odeszło w niebyt, po prostu chce się żyć, a wszystko to po sześciu spotkaniach.
GORĄCO POLECAM !!!

Janusz

” WDZIECZNOŚĆ I POKÓJ SERCA IDĄ Z SOBĄ W PARZE ” Richard Carlson
Jestem pełna wdzięczności za ” pokój serca” , który po terapii krzyżowo- czaszkowej zagościł u mnie na stałe.
Poddałam się temu zabiegowi trochę z ciekawości, a rezultat cudownie mnie zaskoczył. Dłonie Arniki są przedłużeniem jej dobroci, życzliwości i pełnej akceptacji dla wszystkiego czego dotykają, a umiejętność połączenia różnych technik masażu jest wynikiem jej ogromnej wiedzy, doświadczenia, intuicji i profesjonalizmu. DZIEKUJĘ !

Julia

Składam ogromne podziękowania Pani Arnice za skuteczną pomoc jakiej mi udzieliła swoimi zabiegami. Od długiego czasu cierpiałam z powodu stanów depresyjnych i wszelkich dolegliwości z tym schorzeniem związanych, czyli chronicznego zmęczenia, poczucia zagubienia, bólów głowy, biegunek etc. Szukałam pomocy u lekarzy i posłusznie sięgałam po tabletki, jakie mi przepisywali, ale skutek był niewielki. Nie w pełni okazały się też być skuteczne psychologiczne formy pomocy. Gdy usłyszałam o terapii czaszkowo krzyżowej, postanowiłam spróbować. Jakież było moje zaskoczenie, kiedy już po trzecim zabiegu poczułam przypływ energii, powróciła chęć do życia, zniknęły bóle……. Nie uwierzyłabym w tak szybką skuteczność tej metody, gdybym nie doświadczyła tego na sobie. Poza tym Pani Arnika jest niezwykle ciepłą i wrażliwą osobą, której sama obecność działa kojąco. Wiem, że będę wracać do niej nie tylko w chwilach kryzysu, ale także profilaktycznie i w celu relaksu i doświadczania przyjemności jej obecności i magicznej energii jaką obdarza swoimi dłońmi.

Maria

Do Arniki trafiłam poprzez ogłoszenie na sklepie z żywnością ekologiczną. I był to strzał w dziesiątkę. W tamtym czasie rozpoczęłam swoją drogę w poszukiwaniu siebie i szukałam pomocy osoby, która pomoże mi odczarować ciało i uwolni z niego napięcia nagromadzone tam przez lata… Udało się :) Po serii zabiegów refleksologii stóp oraz terapii czaszkowo-twarzowej odżyłam. Ostatnio spróbowałam też masażu kręgosłupa metodą Breussa – wspaniałe. Arnika potrafi czynić cuda i jest najwspanialszą uzdrowicielką ciała i umysłu jaką znam. Po jej zabiegach czujesz się zrelaksowany i rozluźniony. Ciało zaczyna pracować i uwalniać napięcia. Do masaży Arnika używa pięknie pachnących olejków, które dodatkowo pobudzają zmysły. Po prostu – spróbuj sam :)
Dorota

Arnika to niesamowita terapeutka. Weszła do mojego życia pół roku temu i muszę powiedzieć, że terapia z nią zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Arnika jest uważna, delikatna ale stanowcza w ruchach, po czym poznaję jej znajomość terapii, z którymi pracuje i jej charakter jako terapeutki. Zdecydowanie wkłada całe swoje serce w pracę, która jest jej pasją. Polecam gorąco.
Karolina

Serdecznie polecam zabiegi u Arniki. Poznałam Arnikę parę lat temu i od tamtej pory regularnie korzystam z Jej wiedzy. Skorzystałam ze wszystkich zabiegów jakie wykonuje i proponuję wszystkim spróbować każdego aby wybrać coś dla siebie. Podczas zabiegów czas jakby się zatrzymuje. Arnika jest przekochaną duszyczką do której chce się wracać również po jej uśmiech czy pełne zaangażowanie jakim obdarza pacjentów. Podchodzi bardzo holistycznie do pacjenta, czasem wyczuwa lepiej co potrzebuję niż ja sama :) Jeżeli czujesz się zagubiona/y i myślisz, że wypróbowałaś/eś wszystkich metod aby sobie pomóc daj szansę Arnice bo naprawdę warto! :)
Dorota

Jest wspaniałą osobą, wykonuje swoja pracę z wielką pasją i zaangażowaniem. Korzystam z jej usług wraz z mężem, z każdym masażem czujemy się coraz lepiej. Mąż cierpi na bezsenność, po paru zabiegach przesypia całą noc, wieczorem ustawia zegar aby nie zaspać rano. Goraco polecam wspaniałe masaże pani Arniki.
Roman

Byłam u Pani Arniki profilaktycznie ,nie cierpię na nic.Terapia czaszkowo krzyżowa pozwoliła mi bardzo się zrelaksować oraz dostrzec na czym powinnam się bardziej skupić.Bardzo polecam zabiegi u Pani Arniki to ciepła i przemiła osoba,Pani Arniko dziękuję za piękny czas .
Marzena

Wspaniała i ciepła osoba, pełen profesjonalizm. Indywidualne podejście do problemu. Polecam bezwzględnie! Do zobaczenia :)
Artur

Gorąco polecam, ale tylko dobrym ludziom, którzy szukają zdrowia i podniesienia energii na stałe !!! To miejsce jest czyste i magiczne jak kryształ górski :) Po zabiegu u Arniki, wszystko rezonuje na najwyższych wibracjach, a organizm w swobodny sposób odzyskuje zdrowie! To jednak wymaga czasu. Więc jeśli ktoś oczekuje cudu po jednym zabiegu, to cud może nie być widoczny. Jestem po serii zabiegów i bardzo się cieszę, że trafiłam w to miejsce. Dziękuję!
Katarzyna

Polecam wszystkim, którzy potrzebują powrotu do sprawności, relaksu, wyciszenia, zrozumienia. Profesjonalizm, oddanie, niesamowita atmosfera.
Katarzyna

Polecam terapeutke. Z różnych zabiegów, które proponuje warto doświadczyć każdnego. Masaż Breussa, oprócz terapi na bóle kręgosłupa, przywraca równowagę i harmonie ciała.
Magdalena

Niezwykła osoba. Ciepła. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam wszystkim. Poszukującym profesjonalizmu i relaksu.
Dziękuję za możliwość korzystania z Pani usług.
Aliona

Gorąco polecam!!! Arnika jest tak fantastyczną wyjątkową osobą dzielącą się swą pozytywną energią przez skuteczny i zauważalnie działający masaż. Dodatkowo poza leczeniem ciała ma magię leczenie duszy.
Dorota

Serdeczna, zaangażowana, profesjonalna. Z całego serca polecam!
Katarzyna

Gorąco polecam, Arnika to doświadczony refleksolog. Zachwyciła mnie najnowsza usługa, refleksoterapia twarzy.

Małgosia

Byłam na warsztatach prowadzonych przez Arnikę. Było fantastycznie. Arnika ma bardzo dużą wiedzę, z którą chętnie się dzieli, jest bardzo uśmiechniętą osobą i ta jej pozytywna energia udziela się innym. Polecam zabieg u Arniki, człowiek wychodzi odmieniony i lżejszy w stopach.

Ania

Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość oraz miła aparycja. Naprawdę warto…

Centrum HR

Bardzo polecam! Zabiegi z refleksologii sprawiają, że czuję się dużo lepiej, przestałam puchnąć, lepiej sypiam, Pan Arnika pomaga żyć w zdrowiu. Dziękuję.

Paulina