Terapia Czaszkowo-Krzyżowa i Polarity

Rozbudź uśpione mechanizmy samoleczenia.

Zabieg jest łączony i trwa 1h.

Koszt zabiegu: 120 zł.

Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

​Tajemnica skuteczności terapii Czaszkowo -Krzyżowej polega na niezwykle subtelnym (motylkowym) przykładaniu dłoni terapeuty. Taki delikatny dotyk porusza pamięć ciała, w którym jest zapisana cała nasza historia. Dotyk terapeuty ma na celu pokazać organizmowi prawidłowy rytm jego ciała i przywrócić ład i porządek czyli ZDROWIE, które uległo zaburzeniu na skutek choroby, traumy czy wypadku.

Terapia POLARITY

Terapia POLARITY polega na przywróceniu płynnego i harmonijnego ruchu energii w organizmie pacjenta – terapia pobudza przepływ energii, w ślad za czym wraca zdrowie, wzmacnia się ciało i psychika.

Dorota

Refleksologia twarzy u Arniki to nie tylko zabieg medyczny ale również pełen relaksu i wyciszenia zabieg pielęgnacyjny. Cudowny zapach, muzyka w tle i delikatne dłonie Arniki połączone z jej niezwykłą wiedzą sprawiają, ze człowiek przenosi się w inny wymiar. Wymiar wyciszenia, pełnego relaksu, zdrowia i zadbania o siebie. Warto znaleźć chwilkę aby w pogoni codzienności pozwolić sobie na chwilę przyjemności jaką jest spotkanie z Arniką i oddanie się w jej ręce. Warto o siebie zadbać zarówno pod względem zdrowotnym jak i pielęgnacyjnym. A najlepszą osobą na jaką możecie trafić jest właśnie Arnika :) nie mogę się doczekać kolejnej refleksologii twarzy i nie tylko :)

Małgosia

Gorąco polecam, Arnika to doświadczony refleksolog. Zachwyciła mnie najnowsza usługa, refleksoterapia twarzy.

Ania

Byłam na warsztatach prowadzonych przez Arnikę. Było fantastycznie. Arnika ma bardzo dużą wiedzę, z którą chętnie się dzieli, jest bardzo uśmiechniętą osobą i ta jej pozytywna energia udziela się innym.
Polecam zabieg u Arniki, człowiek wychodzi odmieniony i lżejszy w stopach

Centrum HR

Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość oraz miła aparycja. Naprawdę warto...

Paulina

Bardzo polecam! Zabiegi z refleksologii sprawiają, że czuję się dużo lepiej, przestałam puchnąć, lepiej sypiam, Pan Arnika pomaga żyć w zdrowiu. Dziękuję.