535 000 515 - Gdynia

TERAPIA SPOKOJU

Żyjesz w pośpiechu, stresie, bezsenności?
Szukasz szybkich rozwiązań na swoje dolegliwości, sięgasz po używki, słodycze, tabletki…?
Odwlekasz tylko w czasie swoje choroby!

OdbudowujE Siły Witalne
i przywraca Dobrostan

Terapie, którymi pracuję:

• Czaszkowo-Krzyżowa z Polarity
• Masaż Breussa (kręgosłupa)
• Refleksologia twarzy i głowy

"
$

 uspokajają
•  rozluźniają napięcia
  wyciszają bóle
  poprawiają jakość snu
  przywracają uśmiech, lekkość
  przywracają radość Życia
  dodają energii

Jest mnóstwo metod wsparcia, w które wyposażyła nas Natura, abyśmy mogli zadbać o Siebie – w samoregulację, samoleczenie.

Organizm dąży do Równowagi, wystarczy dać mu jedynie narzędzia i nie przeszkadzać, a zaskoczy, pokaże co potrafi i wspaniale się odwdzięczy.

Trudno w kilku zdaniach opisać wszystkie dobroczynne skutki Terapii.

Dowiedz się więcej o poszczególnych zabiegach, które składają się na Terapię Spokoju.

Poleam serdecznie poniższe filmy, dla osób które chcą zrozumieć działanie moich terapii.

lek. med. Dorota Kalwajt

Dr Dorotę Kalwajt miałam przyjemność poznać osobiście na kursie Kinezjologii a potem z radością gościć w moim gabinecie na terapii.

dr n. med. Krzysztof Krupka

Dr Krzystof Krupka pięknie opowiada o przyczynie dolegliwości, chorób wynikających z braku równowagi energetycznej, napięciach powięzi - zatem o kwintesencji moich terapii, z tym właśnie pracujemy 😉

mgr fizjoterapii Justyna Sadowska

Rozmowa z moją nauczycielką Justyną Sadowską, cudownie opowiada o terapii z pasją i miłością, tak jak i mnie przekazywała wiedzę przez 2 lata 😍 

Króciutki filmik rysunkowy o TCK (nawiązuje 6-9 min. rozmowy z mgr J. Sadowską)

Katherine

Arnika jest wspanialym masażysta, terapeuta, ale tez osoba. Aura wewnętrznego ciepła i madrości, która ją otacza, sprawia, że pacjent czuje się lepiej już od momentu przekroczenia progu gabinetu. Jej niezmiennie pozytywne nastawienie i pełna uwaga, jaką daje swoim pacjentom pozwala w pełni jej zaufać i poddać się zbawiennemu wpływowi dobranych indywidualnie zabiegów. Cieszę się, że mogę być pod opieką tak świadomej, doświadczonej terapeutki.

Masaż Breussa w wykonaniu Arniki przynosi ogromną ulge, nie tylko w bólu. Cały godzinny zabieg wprowadzi Cię w stan bardzo, bardzo głębokiego relaksu, który pozwoli uwolnić napiecia, ukoić skołatane nerwy i zapomnieć o problemach. Masaż ten regeneruje nasze ciało i psychikę od podstaw, pobudza procesy samoleczenia, dlatego jest korzystny w najróżniejszych dolegliwościach - ciało samo wesprze obszar, który tego najbardziej potrzebuje. Polecam spróbować, choćby dla doświadczenia najgłębszego relaksu w swoim życiu. 🙏

Dorota

Refleksologia twarzy u Arniki to nie tylko zabieg medyczny ale również pełen relaksu i wyciszenia zabieg pielęgnacyjny. Cudowny zapach, muzyka w tle i delikatne dłonie Arniki połączone z jej niezwykłą wiedzą sprawiają, ze człowiek przenosi się w inny wymiar. Wymiar wyciszenia, pełnego relaksu, zdrowia i zadbania o siebie. Warto znaleźć chwilkę aby w pogoni codzienności pozwolić sobie na chwilę przyjemności jaką jest spotkanie z Arniką i oddanie się w jej ręce. Warto o siebie zadbać zarówno pod względem zdrowotnym jak i pielęgnacyjnym. A najlepszą osobą na jaką możecie trafić jest właśnie Arnika :) nie mogę się doczekać kolejnej refleksologii twarzy i nie tylko :)

Adam

Wspaniała, ciepła osoba, u której czujesz się jak w domu. Za drzwiami gabinetu Arniki czas płynie inaczej, jesteś zaopiekowany od pierwszej sekundy i bardzo szybko przestajesz liczyć wszystkie kolejne ;) Korzystałem z 3 zabiegów i każdy z nich dał mi coś innego. Terapia czaszkowo-krzyżowa odblokowała mi ciało, masaż pleców głowę, a refleksologia twarzy emocje. Każdy z zabiegów był też remedium na stres i codzienną bieganinę. Moim zdaniem warto się na chwilę zatrzymać i dać się "podotykać" Arnice ;) Będę wracał!

Małgosia

Gorąco polecam, Arnika to doświadczony refleksolog. Zachwyciła mnie najnowsza usługa, refleksoterapia twarzy.

Ania

Byłam na warsztatach prowadzonych przez Arnikę. Było fantastycznie. Arnika ma bardzo dużą wiedzę, z którą chętnie się dzieli, jest bardzo uśmiechniętą osobą i ta jej pozytywna energia udziela się innym.
Polecam zabieg u Arniki, człowiek wychodzi odmieniony i lżejszy w stopach

Centrum HR

Pełen profesjonalizm, najwyższa jakość oraz miła aparycja. Naprawdę warto...

Paulina

Bardzo polecam! Zabiegi z refleksologii sprawiają, że czuję się dużo lepiej, przestałam puchnąć, lepiej sypiam, Pan Arnika pomaga żyć w zdrowiu. Dziękuję.